مشتریان گرامی ؛ لطفا قبل از ثبت نهایی سفارشات خود بخش قوانین و مقررات سایت را به دقت مطالعه فرمایید  
معرفی بازی PaPaLand

سبد مقایسه (0)

مقایسه
سبد خالی است

021-66729543 ( خط ویژه )

معرفی بازی PaPaLand

با اجرای بازی پاپالند، چیزی که  در نگاه اول نظر شما را جلب می‌کند گرافیک جذاب و در عین حال ساده‌ این بازی‌ می‌باشد. نقاشی‌هایی که همانند تخیل کودکی‌مان جان گرفته‌اند و ما را با دنیای خلاقانه و مینیمال خود همراه می‌سازند.

شما در نمای اولیه از منوی بازی یک برگه‌ کاغذ، مداد، قیچی، خط کش، تعدادی گیره و تکه‌های بریده شده کاغذ که در اصل این تکه‌ کاغذها آیکون‌های ورود به بخش‌های مختلف بازی می‌باشند.

اولین آیکون که در مورد آن صحبت می‌کنیم، آیکون ماشین اسپینر می‌باشد که در گوشه‌ی پایین سمت چپ صفحه قرار گرفته است. با ورود به این بخش، می‌توانید اهرم ماشین اسپینر را به سمت پایین بکشید، تا برحسب شانس یک جایزه از طرف بازی به شما تعلق گیرد. شما از لحظه‌ای که یک بار شانس خود را در این بخش محک می‌زنید، دیگر تا مدت 3 ساعت نمی‌توانید از ماشین اسپینر جایزه دریافت کنید. اما جای نگرانی نیست، چرا که با دیدن یک ویدئوی تبلیغاتی که در همان جا تعبیه شده است شما می‌توانید یک بار دیگر شانس خود را محک بزنید. البته تجربه‌ی ما در این بازی نشان داد که هر بار که از بازی خارج می‌شوید و دوباره به آن وارد می‌شوید، ماشین اسپینر مجدد یک فیلم تبلیغاتی برای شما قرار داده تا پس از دیدن آن بتوانید شانس خود را مجدد امتحان کنید...برای مشاهده‌ی کامل معرفی، در اینجا کلیک کنیدنظرات کاربران

شما می توانید اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می دهید

فیلد های ضروری را پر کنید.
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
متن پیام را وارد نکرده اید
کد امنیتی را وارد کنید
در حال بارگذاری ...