مشتریان گرامی ؛ لطفا قبل از ثبت نهایی سفارشات خود بخش قوانین و مقررات سایت را به دقت مطالعه فرمایید  
نحوه اجرای Steam Link در گوشی‌های اندرویدی

سبد مقایسه (0)

مقایسه
سبد خالی است

021-66729543 ( خط ویژه )

نحوه اجرای Steam Link در گوشی‌های اندرویدی

گاها برای شما پیش آمده است که بخواهید که بازی‌های استیم خود را علاوه بر PC،  در جای دیگر نیز انجام دهید و لذت ببرید. باید بگوییم که این امر امکان پذیر است. شما از طریق برنامه موبایلی Steam Link می‌توانید بازی‌های استیم خود را بر روی گوشی‌های موبایل اجرا نمایید. 

با استفاده از این برنامه می‌توانید بازی‌های استیم خود را مستقیما بر روی گوشی موبایل اندرویدی خود استریم کنید ( البته مشروط به این که گوشی موبایل شما از تکنولوژی ارتباطی 5G پشتیبانی نماید) . لازم به ذکر است که شبکه اینترنتی 5G اتصالی کامپیوتر و گوشی موبایل شما باید یکسان باشد.برای استفاده از برنامه موبایلی Steam Link  شما به سه آیتم نیاز دارید: PC گیم، گوشی هوشمند و کنترلر بلوتوثی. با فراهم کردن این سه گزینه می‌توانید تنظیمات استریم خود را انجام دهید.

برای انجام این تنظیمات مراحل زیر را طی نمایید:

 

 از فعال بودن استریم حساب کاربری استیم خود اطمینان حاصل نمایید 

اگر شما بازی‌های استیم را بر روی PC خود نصب کرده‌اید و خواهان این هستید که از طریق برنامه موبایلی Steam Link آن را بازی نمایید، باید در ابتدا اطمینان حاصل نمایید که این قابلیت بر روی حساب کاربری شما تنظیم شده است. برای این امر تنظیمات Client Setting > In-Home Streaming> Enable را انجام دهید و سپس در همان صفحه یک پین Link Steam برای ورود به سیستم تنظیم نمایید زیرا در مراحل بعدی به آن نیاز خواهید داشت.
 

✅ کنترلر را به موبایل متصل کنید 

میان گوشی و کنترلر بلوتوثی خود ارتباط بلوتوثی برقرار کنید. برای همگام سازی کنترلر بلوتوث با گوشی موبایل باید دستورات خاصی را وارد کنید. پس از همگام سازی، اسم کنترلر بلوتوثی خود را در لیست بلوتوث گوشی موبایل جستجو کرده و انتخاب کنید.
 

 برنامه Steam Link را اجرا نمایید 

تا زمانی که PC و گوشی موبایل شما به یک شبکه متصل باشد، برنامه باید هر دو دستگاه را شناسایی کند. همچنین این برنامه از شما می‌خواهد که کدی را در PC خود وارد نمایید تا درایورهای مورد نیاز بر روی سیستم شما نصب شود.
 

 پین را وارد کنید 

در این مرحله شما باید رمز پینی را که در مرحله اول درست کرده‌اید را وارد نمایید تا برنامه، اتصال کنترلر و PC را به گوشی موبایل شما تایید نمایید.
 

 بازی‌ را اجرا کنید


 

پس از تایید اتصال کنترلر ، PC و شبکه توسط برنامه، دکمه Start Playing  را بزنید. این برنامه حالتی از  Steam Big Picture را برای گوشی موبایل شما به ارمغان می‌آورد که از این طریق می‌توانید بازی‌های استیم نصب شده در PC را اجرا نمایید.منبع:
tomsguide 

 

نظرات کاربران

شما می توانید اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می دهید

فیلد های ضروری را پر کنید.
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید
متن پیام را وارد نکرده اید
کد امنیتی را وارد کنید
در حال بارگذاری ...