مشتریان گرامی ؛ لطفا قبل از ثبت نهایی سفارشات خود بخش قوانین و مقررات سایت را به دقت مطالعه فرمایید  
قوانین و مقررات

سبد مقایسه (0)

مقایسه
سبد خالی است

021-66729543 ( خط ویژه )

قوانین و مقررات پارسیس پلی
جهت بهره مندی از پیامک های اطلاع رسانی سایت و آگاهی از وضعیت سفارش خود، می توانید قابلیت دریافت این پیامک ها را با استفاده از کد دستوری #800* ، قبل از ثبت سفارش فعال نمایید.
دریافت این پیامک ها هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت.


((  توجه مهم: در کلیه سفارشات، مغایرت نام واریز کننده با نام سفارش دهنده، موجب ابطال سفارش خواهد شد ))

 

ضوابط کلی:

1) کاربر موظف می‌باشد تا در هنگام ثبت‌نام و درخواست، کلیه مشخصات خود را منطبق با کارت ملی وارد نماید و کلیه فیلدهای مربوط به مشخصات واطلاعات تحویل گیرنده از جمله نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس، کدپستی و شماره موبایل می‌بایست کامل و صحیح وارد شوند.
2) هر کاربر تنها مجاز به سفارش یک عدد کنسول بازی و یا هر محصول دیگری می‌باشد و فروش عمده از طریق این وب‌سایت امکان‌پذیر نیست.
3) در خریدهای آنلاین، ارائه تصویر کارت ملی جهت مطابقت با نام واریزکننده مبلغ الزامی می‌باشد.مغایرت نام واریز کننده با نام سفارش دهنده،موجب ابطال سفارش خواهد شد و وجه واریزی با هماهنگی مراجع قضایی، فقط به حساب مبدا عودت می‌گردد.
4) در خریدهای تلفنی، کلیه موارد مشروح در ماده 3 رعایت شده و ارائه اصل کارت ملی هنگام تحویل کالا الزامی می‌باشد.

5) هنگام تکمیل پروفایل و ثبت‌نام، کاربر باید شماره حساب و نام بانک خود را  در قسمت اطلاعات بیشتر ذکر نماید تا در صورت بروز مشکل، عودت وجه صورت پذیرد.(در خصوص افراد زیر 18 سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت میکند)

6) موجودی و یا عدم موجودی کالا در انبار پارسیس پلی با توجه به نوسانات قیمت و امتناع برخی تامین کنندگان از فروش کالا متغیر بوده و ممکن است موجودی انبار، پیش از خرید مشتری در سایت به پایان رسیده باشد و اطلاعات مربوط به موجودی و یا قیمت های محصول، بروز رسانی نشده باشند. در نتیجه، مشتری حق هرگونه اعتراض درباره این موضوع را از خود سلب نموده و در صورت عدم موجودی کالا، مبلغ پرداختی، به حساب مبدا سفارش دهنده پس از احراز هویت، عودت می گردد.
7) حداقل مدت زمان اقدام جهت ارسال کالای درخواستی، 24 ساعت و حداکثر 48 ساعت کاری می‌باشد. به طبع، تعطیلات رسمی و تعطیلات پایان هفته به عنوان روز کاری محاسبه نخواهد شد.

 فروش کالا به اتباع خارجی بدلیل عدم امکان احراز هویت، امکان پذیر نمی باشد


شرایط عودت کالای خریداری شده و استفاده از مهلت تست 10 روزه پارسیس پلی 

وجود ایراد یا اشکال فنی در کالای خریداری شده:
- اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 10 روز پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش پارسیس پلی(شماره تلفن 66729543 - 021) اطلاع داده شود.
- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 10 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
- استفاده از این خدمات تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به پارسیس موبایل عودت شود.
- برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
- این خدمات، اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا، مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.
 

آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری کالای ارسالی:
- آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش پارسیس پلی(شماره تلفن 66729543 - 021)  اطلاع داده شود.
- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آنها جداً خودداری گردد. استفاده از این خدمات تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
 

آسیب دیدگی در اثر حمل و نقل کالای ارسالی:
- آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر ظرف 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش پارسیس پلی(شماره تلفن 66729543 - 021)  اطلاع داده شود.
- با توجه به بسته‌بندی استاندارد کلیه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله، بدان معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل، به عهده شرکت حمل و نقل می باشد و پارسیس موبایل تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، جبران خسارت خواهد نمود.
- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آنها جداً خودداری گردد. استفاده از این خدمات تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به پارسیس موبایل عودت شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
- کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش پارسیس پلی ارسال شود.
- در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل‌گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به پارسیس موبایل بازگردانده شود.
 
پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت، مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌گردد. در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد پارسیس پلی در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت، پارسیس پلی در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن، هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.
 

انصراف از خرید:
از آنجا که پارسیس پلی یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، حق استرداد کالا طبق شرایط، صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است ( سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی‌شود). 
چنانچه سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر (حداکثر تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش) به واحد ارسال و پیگیری سفارش‌های پارسیس پلی(شماره تلفن 66729543 - 021
) جهت لغو سفارش اطلاع داده شود.
 
مغایرت مشخصات یا ظاهر فیزیکی کالای خریداری شده با اطلاعات وب سایت:
- وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا ، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش پارسیس پلی(شماره تلفن 66729543 - 021
) اطلاع داده شود.
- اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
- عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری در سایت موجود است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد، به استناد آنها نمی‌توان اعلام مغایرت نمود. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب‌سایت است.
- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت، بدون باز کردن بسته‌بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه تنها با باز کردن بسته‌بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آنها جداً خودداری گردد.
استفاده از این خدمات تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود عودت شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش‌کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
 

مهلت تست 10 روزه پارسیس پلی در شرایط زیر از درجه اعتبار ساقط است:
۱. هرگونه استفاده ، نگهداری و کارکرد ناصحیح و خارج ساختن محصول از شکل عادی
۲. هرگونه دستکاری و اقدام به سرویس ، تعمیر و یا تغییر توسط افراد غیر مجاز
۳. خرابی به دلیل استفاده از هرگونه لوازم جانبی  غیر اصل و تأیید نشده از سوی سازنده محصول
۴. مخدوش شدن یا دستکاری تاریخ یا شماره سریال در کارت گارانتی و یا بسته بندی 
۵. هرگونه ضربه خوردگی و تماس با مایعات و رطوبت و سرقت
۶. نصب هر گونه نرم افزار و برنامه تأیید نشده از سوی سازنده محصول 
و 
استفاده از هر گونه لوازم جانبی متفرقه و غیر استاندارد

 

ارائه خدمات گارانتی کلیه محصولات، بر عهده شرکت گارانتی دهنده بوده و پارسیس پلی هیچگونه تعهدی در قبال انجام خدمات گارانتی محصولات ندارد.

تضمین اصالت کالا
کلیه محصولات ارائه شده در وب سایت پارسیس پلی، دارای اصالت می باشند. پارسیس پلی، اصالت کلیه محصولات را تضمین و همه آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه مینماید. از آنجا که پارسیس پلی جهت تامین کالاهای ارائه شده در وب ‌سایت خود، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان عزیز می‌توانند اطمینان خاطر داشته باشند که پارسیس پلی، اصالت کلیه کالاهای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده‌است، را ضمانت می نماید. شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نبوده و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند، امکان واردات کالاهای ارائه شده را نداشته و فعالیت آنها غیرقانونی می باشد. همچنین، نام کشور سازنده تاثیری بر اصالت کالا ندارد و برند و تامین کننده معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. در حال حاضر، بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها، ساخت کشور چین می باشند که تنها دلیل آن، هزینه تولید پایین تر در این کشور است.
به طور کل، شرکت‌هایی که از طرف وزارت صمت به عنوان وارد کننده قانونی در کشور فعالیت می‌کنند، باید گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات وارداتی را نیز ارائه نمایند. بنابراین، گارانتی این شرکت‌ها، گارانتی معتبر محسوب می‌شود. تمامی محصولات ارائه شده در وب ‌سایت پارسیس پلی، توسط نمایندگان رسمی برندهای معتبر جهانی در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی به کشور وارد می گردند. لازم به ذکر است، کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 10 روزه ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال، اعم از نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و یا سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در صلاحیت شرکت گارانتی‌کننده مربوطه می باشد و پارسیس پلی هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات مشروح نخواهد داشت. در نتیجه، کلیه کالاهای ارائه شده در پارسیس پلی اصالت معتبر داشته و به هیچ عنوان کالای غیراصلی توسط پارسیس پلی به فروش نمی‌رسد.

 


♦ واحد دریافت شکایات یا انتقادات :

021-66729543

در حال بارگذاری ...